Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Wiosenne laury muzyczne wokalistów z MOK w Moryniu

Przejdź do - Wiosenne laury muzyczne wokalistów z MOK w Moryniu

Wokaliści z MOK w Moryniu są aktywni w konkursach internetowych i w długo oczekiwanych konkursach “na żywo”. Każdy udział w konkursie wiąże się z przygotowaniem dobranego tematycznie repertuaru i przynosi wiele  emocji i doświadczeń bez względu na otrzymane miejsce czy tylko  uczestnictwo.  

instruktor muzyki w MOK w Moryniu Ewa Kwiecień
27 czerwca 2022

2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Przejdź do - 2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza wszystkich do włączania się do akcji #mojaflaga. Już 2 maja, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku czy upodobań może przyłączyć się do wyjątkowej akcji społecznej i wywiesić flagę. Później wystarczy opublikować zdjęcie w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.

28 kwietnia 2022
Czytaj więcej o: 2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Lato w Moryniu 2022

Przejdź do - Lato w Moryniu 2022

Serdecznie zapraszamy na letnie wydarzenia, które będą odbywać się w Moryniu.

Miejski Ośrodek Kultury
27 kwietnia 2022

22. Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko

Przejdź do - 22. Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko

Już 23 lipca 2022 roku 22. edycja Biegu Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko – Jak co roku 15 kilometrowa trasa biegu wytyczona jest zabytkowymi ulicami Morynia, ścieżką dookoła Jeziora Morzycko oraz przez malowniczo położone miejscowości Gądno i Przyjezierze. Bieg na dystansie 4 km obejmuje jedną pętlę ulicami Morynia.

Miejski Ośrodek Kultury
25 kwietnia 2022

Występ Sylwestra Domańskiego

Przejdź do - Występ Sylwestra Domańskiego

W niedzielę, 1. maja o godzinie 17:00 Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza do sali Moryńskiego Geoparku na wyjątkowy koncert podczas, którego wystąpi DOMANSKY– czyli Sylwester Domański.

Miejski Ośrodek Kultury
25 kwietnia 2022

Maja Szewczyk i Weronika Wieczorek z sukcesami muzycznymi

Przejdź do - Maja Szewczyk i Weronika Wieczorek z sukcesami muzycznymi

W niedzielę 3 kwietnia Maja Szewczyk i Weronika Wieczorek  zaśpiewały i zagrały podczas Dnia Sportów Zimowych w Sparkassen Ski-Arena am Papengrund w Bad Freienwalde. Dzień sportu odbył się w ramach Niemiecko – Polskiego Festiwalu  Wiosennego.

inst. E. Kwiecień - MOK
9 kwietnia 2022

PAMIĘTAJMY O SENIORACH !!!

Przejdź do - PAMIĘTAJMY O SENIORACH !!!

Święto Seniora, to wyjątkowy symbol pamięci i wdzięczności kierowany do ludzi, którzy pamiętają urok minionych dekad ubiegłego wieku, którego celem jest integracja środowiska senioralnego oraz umocnienie więzi międzypokoleniowych.

17 listopada 2021

Wieczornica Patriotyczna z okazji obchodów 103 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości – Moryń 2021

Przejdź do - Wieczornica Patriotyczna z okazji obchodów 103 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości – Moryń 2021

10 listopada, o godz. 17.00 w sali moryńskiego Geoparku miała miejsce uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się zaprezentowaniem utworu pt. „Kocham wolność” zespołu muzycznego Chłopcy z placu broni. Po okolicznym przemówieniu Burmistrza Morynia Józefa Piątka, znane pieśni patriotyczne wykonali wokaliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu przy akompaniamencie Dziecięcej Orkiestry Ukulele (instr. Ewa Kwiecień).

Marta Cacek dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
15 listopada 2021

“NAPÓJ MIŁOSNY” – wyjazd do Opery na Zamku w Szczecinie

Przejdź do - “NAPÓJ MIŁOSNY” – wyjazd do Opery na Zamku w Szczecinie

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu organizuje 13 lutego 2022 r., (niedziela) o godz. 16:00 wyjazd do Opery na Zamku w Szczecinie na operę komiczną “NAPÓJ MIŁOSNY”.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
10 listopada 2021

“JEZIORO ŁABĘDZIE” – wyjazd do Filharmonii Gorzowskiej

Przejdź do - “JEZIORO ŁABĘDZIE” – wyjazd do Filharmonii Gorzowskiej

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu, 27 marca 2022 r. (niedziela) organizuje wyjazd do Filharmonii Gorzowskiej na spektakl baletowy w wykonaniu Polskiego Baletu Królewskiego “JEZIORO ŁABĘDZIE”.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
10 listopada 2021

Obchody z Okazji Święta Niepodległości

Przejdź do - Obchody z Okazji Święta Niepodległości

Burmistrz Morynia zaprasza mieszkańców Gminy Moryń do udziału w uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości w Moryniu. 10 listopada o godz. 17.00 w sali Geoparku.

 

3 listopada 2021

Rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach stacjonarnych ECDL i Lego Spike

Przejdź do - Rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach stacjonarnych ECDL i Lego Spike

W terminie 17-24 września 2021 roku odbędzie się rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach stacjonarnych ECDL i Lego Spike. SPIKE Prime jest oparty o koncepcję STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics). Zestaw angażuje uczniów poprzez zabawę w rozwiązywanie problemów o różnym stopniu trudności, wspomagając kreatywność i ucząc krytycznego myślenia.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
20 września 2021

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI Z PHOTONEM W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W MORYNIU

Przejdź do - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI Z PHOTONEM W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W MORYNIU

Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto, które obchodzimy 15 września.  Historia tego dnia rozpoczęła się od książki Petera Reynoldsa „The Dot” (Kropka). Jest to opowiadanie o dziewczynce, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować oraz wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię i zabawę dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym. Żeby pokazać, że każde dziecko ma swoje mocne strony, które należy wspierać i rozwijać.

bibliotekarz Magdalena Kiełbasa
17 września 2021

Ciekawe spotkanie dzieci z pisarką…

Przejdź do - Ciekawe spotkanie dzieci z pisarką…

Po ponad rocznej przerwie związanej z pandemią uczniowie klasy III-ch oraz dwóch IV-tych Zespołu Szkół w Moryniu spotkali się z Renatą Piątkowską– autorką książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie odbyło się 16 września w sali Regionalnego Biura Geoparku w Moryniu.  

Marta Cacek dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
17 września 2021