Gmina Moryń

Sport

Artykuły

Zawody Hobby Horse w Skotnicy

Przejdź do - Zawody Hobby Horse w Skotnicy

Kto by pomyślał ,że konie na patyku wzbudzą takie emocje!. Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu i Ośrodek jeździecki w Skotnicy po raz kolejny gościli kilkudziesięciu osobową grupę fanów modnej od niedawna w naszym kraju dyscypliny sportowej dla dzieci i młodzieży noszącą anglojęzyczną nazwę „Hobby Horse” . Jest to dyscyplina polegająca na rywalizacji podobnej jak w zawodach hippicznych na żywych koniach.

11 czerwca 2024
Czytaj więcej o: Zawody Hobby Horse w Skotnicy

Karate Kyokushin z Morynia na międzynarodowym seminarium w Szczecinie

Przejdź do - Karate Kyokushin z Morynia na międzynarodowym seminarium w Szczecinie

W dniach 7 – 9 czerwca w Szczecinie odbyło się międzynarodowe seminarium Karate Kyokushin z udziałem ponad 180 karateków z całej Europy. Przez cały miniony weekend instruktorzy z Hiszpanii, Niemiec, Anglii, Szkocji, Węgier, Włoch, Szwajcarii, Gruzji oraz Polski szkolili się pod okiem Shihan Camerona Quinna z Australii.

 

Piotr Kos
11 czerwca 2024
Czytaj więcej o: Karate Kyokushin z Morynia na międzynarodowym seminarium w Szczecinie

UKS Karate Kyokushin z Morynia na "Pomorze Cup" w Resku

Przejdź do - UKS Karate Kyokushin z Morynia na  "Pomorze Cup" w Resku

W dniu 25.05.2024 roku w urokliwym Resku odbyła się niezapomniana edycja zawodów karate kyokushin, znana jako "Pomorze Cup". To prestiżowe wydarzenie sportowe przyciągnęło 102 zawodników z 9 renomowanych klubów, którzy przybyli, aby zmierzyć się w duchu fair play i zaprezentować swoje umiejętności w tej wymagającej sztuce walki. "Pomorze Cup 2024" w Resku było nie tylko okazją do rywalizacji, ale również świętem kultury i tradycji karate kyokushin.

31 maja 2024
Czytaj więcej o: UKS Karate Kyokushin z Morynia na "Pomorze Cup" w Resku

Zawody HOBBY HORSE w Skotnicy

Przejdź do - Zawody HOBBY HORSE w Skotnicy

Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu oraz Ośrodek Jeździecki Podkowa w Skotnicy zapraszają na zawody HOBBY HORSE, które odbędą się 8 czerwca 2024 r. w Skotnicy.

20 maja 2024
Czytaj więcej o: Zawody HOBBY HORSE w Skotnicy

Kyokushin Karate z Morynia zdobyło 6 medali w Mistrzostwach w Legnicy

Przejdź do - Kyokushin Karate z Morynia zdobyło 6 medali w Mistrzostwach w Legnicy

18 maja 2024 w Legnickim Polu koło Legnicy odbyły się  II Mistrzostwa Zachodniego Okręgu Karate Kontaktowego. W zawodach startowało 270 zawodników z 31 klubów.

20 maja 2024
Czytaj więcej o: Kyokushin Karate z Morynia zdobyło 6 medali w Mistrzostwach w Legnicy

“Moryńska Trójka” Biegi uliczne 2024

Przejdź do - “Moryńska Trójka” Biegi uliczne 2024

Wyjątkowym wydarzeniem dla każdego początkującego biegacza jest pierwszy  start w zawodach. To dzień, w którym bieganie zyskuje inny wymiar. Pierwsze duże emocje i pierwsza rywalizacja. Dla wielu uczestników zawodów biegowych w Moryniu właśnie  takim wydarzeniem – niezapomnianym i bardzo wyjątkowym – była „Moryńska Trójka”.  XXXI edycja zawodów odbyła się w piątek 17 maja br.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
19 maja 2024

Karate Kyokushin z Morynia na Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego oraz Turniej Towarzyszący UMI NO SHINJU - Morska Perła w Kołobrzegu

Przejdź do - Karate Kyokushin z Morynia na Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego oraz Turniej Towarzyszący UMI NO SHINJU - Morska Perła w Kołobrzegu

W sobotę w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego oraz Turniej Towarzyszący UMI NO SHINJU - Morska Perła. W Mistrzostwach Polski PZKK 2024 wzięło udział 326 zawodników z 55 klubów i aż 12 organizacji Karate Kontaktowego, dzięki czemu rywalizacja pomiędzy zawodnikami stała na bardzo wysokim poziomie.

Piotr Kos
11 kwietnia 2024
Czytaj więcej o: Karate Kyokushin z Morynia na Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego oraz Turniej Towarzyszący UMI NO SHINJU - Morska Perła w Kołobrzegu

XV EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH - XXIX SPORTOWY TURNIEJ MIAST I GMIN

XV EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH - XXIX SPORTOWY TURNIEJ MIAST I GMIN

12 września 2023
Czytaj więcej o: XV EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH - XXIX SPORTOWY TURNIEJ MIAST I GMIN

POMORZE CUP RESKO 2023 – worek medali dla Morynia

Przejdź do - POMORZE CUP RESKO 2023 – worek medali dla Morynia

Dnia 27.05.2023 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Resku odbyła się IX edycja Turnieju ''POMORZE CUP''. Organizatorem Turnieju był Klub Karate Kyokushin Centrum Kultury Resko. W zawodach wystartowało 133 zawodników, rozegrano 38 konkurencji w kategorii kata oraz kumite light contact, semi contact, all kick według przepisów PZKK.

Piotr Kos
29 maja 2023
Czytaj więcej o: POMORZE CUP RESKO 2023 – worek medali dla Morynia

Bardzo dobry wynik moryńskich karateków na zawodach w Legnicy

Przejdź do - Bardzo dobry wynik moryńskich karateków na zawodach w Legnicy

W dniu 13 maja reprezentacja UKS Karate Kyokushin z Morynia wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Karate Kontaktowego VIII SILESIA CUP - LEGNICKIE POLE 2023, rozegranego w ramach POLSKIEJ LIGI KARATE KONTAKTOWEGO. W bardzo zaciętych i stojących na wysokim poziomie zawodach udział wzięło 300 zawodników z Polski, Czech i Ukrainy z 29 klubów i 10 organizacji. Turniej ponad podziałami.

Piotr Kos
16 maja 2023
Czytaj więcej o: Bardzo dobry wynik moryńskich karateków na zawodach w Legnicy

Złoty i dwa brązowe medale Mistrzostw Europy przyjadą z Hiszpanii do Morynia!!!

Przejdź do - Złoty i dwa brązowe medale Mistrzostw Europy przyjadą z Hiszpanii do Morynia!!!

Reprezentanci Karate Kyokushin z Morynia: Vanessa i Marcin Florczak w dniach 5 - 7 maja startowali w barwach Polski w Mistrzostwach Europy Kyokushin Karate w Barcelonie w Hiszpanii.

9 maja 2023
Czytaj więcej o: Złoty i dwa brązowe medale Mistrzostw Europy przyjadą z Hiszpanii do Morynia!!!

Złoty medal Mistrzostw Polski PZKK w Moryniu!

Przejdź do - Złoty medal Mistrzostw Polski PZKK w Moryniu!

15 kwietnia w Limanowej odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski zorganizowane przez Polski Związek Karate Kontaktowego. W zawodach wzięło udział 318 zawodników z 61 klubów. Mistrzostwa miały charakter otwarty dlatego wśród zawodników zobaczyliśmy przedstawicieli wielu organizacji karate kontaktowego.

Piotr Kos
18 kwietnia 2023
Czytaj więcej o: Złoty medal Mistrzostw Polski PZKK w Moryniu!

Karatecy z Morynia na zawodach w Szczecinie i Zamościu

Przejdź do - Karatecy z Morynia na zawodach w Szczecinie i Zamościu

16 października 2021 r. w Szczecinie odbył się Turniej Karate "Kyokushin Challenge". W zawodach wzięło udział blisko 260 zawodników z 20 ośrodków z całej Polski. Moryński klub Kyokushin Karate reprezentowało 12 zawodników, którzy zdobyli 3 złote, 1 srebrny, 2 brązowe medale.

Piotr Kos Karate Kyokushin Moryń
19 października 2021
Czytaj więcej o: Karatecy z Morynia na zawodach w Szczecinie i Zamościu

Sprawdzian Ujeżdżeniowo-Skokowy

Przejdź do - Sprawdzian Ujeżdżeniowo-Skokowy
Ośrodek Jeździecki "Podkowa" i Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu zapraszają 18 września 2021 w Skotnicy koło Morynia na Sprawdzian Ujeżdżeniowo-Skokowy.
14 września 2021
Czytaj więcej o: Sprawdzian Ujeżdżeniowo-Skokowy