Gmina Moryń

Koncert zespołu ROCK AND FIRE

15 listopada 2022
Już w piątek 25 listopadao godz. 19.00 w Moryńskim Geoparku zagra zespół "Rock and Fire" - łączący w swej twórczości rockowe brzmienia i rytmy charakterystyczne dla muzyki reggae.
Wstęp wolny!
Zespół Rock And Fire powstał jesienią 2015 roku. Tworzą go muzycy znani z czołowych projektów polskiej sceny muzycznej takich jak: 2Tm 2,3, Arka Noego, Armia, Bakszysz, MRR oraz wielu innych.
Ogromna energia płynąca z miłości do muzyki, przyjaźni łączącej członków formacji w połączeniu z doświadczeniem scenicznym zaowocowała stworzeniem doskonale brzmiącego, niezwykle interesującego projektu. Rock And Fire od pierwszych chwil swego istnienia spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, zarówno ze strony publiczności jak i mediów reprezentowanych przez kilkadziesiąt rozgłośni radiowych, w tym Muzyczną Jedynkę oraz Radio RDN.
Jak sami o sobie piszą, domeną ich twórczości jest wyjątkowa umiejętność spójnego łączenia swoistego "ognia z wodą". Autorskie kompozycje stylistycznie odwołują się do kanonu najlepszych wzorców zaczerpniętych z takich gatunków muzycznych jak rock and roll czy reggae.
Trzon zespołu tworzy dynamiczna sekcja rytmiczna: Ziemniak - gitara, śpiew, Carlo - klawisze, śpiew, Garściak - bas oraz Kapsel - perkusja. Całość uzupełnia drapieżna sekcja dęta w składzie:
-Szoszon - saksofon tenorowy,
-Tom - trąbka oraz Młody - puzon
Autor: Miejski Ośrodek Kultury

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat promujący koncert

    Plakat promujący koncert

  • Powiększ zdjęcie Koncert

    Koncert